15. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Erkélyen
10

Márffy Ödön (1878-1959)

Erkélyen

Akvarell, papír, 28,5x16,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 180 000 Ft

11

Márffy Ödön (1878-1959)

Olasz táj

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
88

Márffy Ödön (1878-1959)

Sziklás part

Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft
174

Márffy Ödön (1878-1959)

Kerti virágok

Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
192

Márffy Ödön (1878-1959)

A pipázó festő

Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft