65. aukció (2020. december)
Bortnyik Sándor (1893-1976) Erőművész, 1943
104

Bortnyik Sándor (1893-1976)

Erőművész, 1943

Olaj, vászon, 65x96 cm
Jelezve jobbra fent: Bortnyik 43
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 5 000 000 Ft