50. Jubileumi Aukció
Kádár Béla (1877-1956) Erotika, 1921 körül
152

Kádár Béla (1877-1956)

Erotika, 1921 körül

Olaj, papírlemez, 34x45 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
‣ Melankolikus utazás. Kádár Béla (1877-1956). Virág Judit Galéria, Budapest, 2002. október

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
‣ Kádár Béla (1877-1956). Műgyűjtők Galériája, Budapest, 1992. katalógus: 6.

REPRODUKÁLVA: