Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) Erotika, 1921 körül
40

Kádár Béla (1877-1956)

Erotika, 1921 körül

Olaj, karton, 35x45 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla