6. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Erotikus jelenet
190

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Erotikus jelenet

Akvarell, ceruza, papír, 28x20,5 cm
Jelezve jobbra lent: MCP
Kikiáltási ár: 130 000 Ft