7. aukció
Liezen-Mayer Sándor (1839-1898) Erotikus jelenet
110

Liezen-Mayer Sándor (1839-1898)

Erotikus jelenet

Olaj, vászon, kartonon, 36x29,5 cm
Kikiáltási ár: 280 000 Ft

Hátoldalon: Liezen-Mayer hagyatékából 2720. Kerényi Jancsinak szíves emlékül: Zala György 1904. Karácsony