73. őszi aukció
Tölg-Molnár Zoltán kortárs
44

Tölg-Molnár Zoltán (1944)

Erotikus tétel, 1980

Olaj, vászon, 77 x 80 cm
Jelezve jobbra lent: Tölg-Molnár
Vakrámán: TÖLG-MOLNÁR "EROTIKUS TÉTEL", /1980
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft