10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Marafkó Bence (1974) Érzéki kemény-puha, 1996-1997
38

Marafkó Bence (1974)

Érzéki kemény-puha, 1996-1997

Fluor akril, fa, 116 x 55 x 5 cm
Jelezve hátoldalon: Érzéki kemény - puha (fa-fluoreszkáló akril) 1996-1997 Marafkó Bence
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 300 000 Ft

¦ Ébli Gábor: Korniss, Iparterv, és merre tovább? Kortársak a Nudelman-gyűjteményben. Artmagazin 2006/4., 16. lapszám, 33. oldal
Kiállítva és reprodukálva:
¦ A végtelen szalag. Kortárs képzőművészeti kiállítás. Möbiusz-álmok, Möbiusz-koncepciók. Győr, Városi Művészeti Múzeum, 2008. március 8. – május 12., kat.sz.n., 34. oldal, 6. kép