24. aukció
Vén Emil (1902-1984) Erzsébet-híd, 1975
30

Vén Emil (1902-1984)

Erzsébet-híd, 1975

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve balra lent: Vén
Kikiáltási ár: 280 000 Ft