52. aukció
Anna Margit (1913-1991) Esernyős hölgy, 1977
116

Anna Margit (1913-1991)

Esernyős hölgy, 1977

Olaj, vászon, 35,5x23,5 cm
Jelezve jobbra lent: Anna Margit 1977
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:‣ A Dévényi gyűjtemény. Mű-Terem Galéria, Budapest, 2006. szeptember 13 – október 7. 107. oldal

72

Anna Margit (1913-1991)

Bohócnő, 1986

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft