14. aukció
Pekáry István (1905-1981) Esküvő, 1967
19

Pekáry István (1905-1981)

Esküvő, 1967

Olaj, vászon, 74x102,5 cm
Jelezve középen lent: 19 Pekáry 67
Kikiáltási ár: 800 000 Ft