18. aukció
Berkes Antal (1874-1938) Eső után
222

Berkes Antal (1874-1938)

Eső után

Olaj, vászon, 61x79,5 cm
Jelezve jobbra lent: Berkes A.
Kikiáltási ár: 420 000 Ft