57. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Eső,1912
158

Boromisza Tibor (1880-1960)

Eső,1912

Olaj, vászon, 80,5x95,5 cm
Jelezve jobbra lent: Boromisza Tibor NB 1912 Jelezve hátoldalon: Eső 1912. NB. Boromisza Tibor
Kikiáltási ár: 16 000 000 Ft
Becsérték: 24 000 000 - 30 000 000 Ft

Kiállítva: ‣ Boromisza Tibor 1880–1960. Művészet Malom és Kortárs Művészeti Malom, Szentendre, 2012. október 18. – 2013. február 6. Feltehetőleg kiállítva: ‣ Boromisza Tibor kiállítása. Könyves Kálmán Szalon, Budape

95

Boromisza Tibor (1880-1960)

Akt tájban, 1910

Kikiáltási ár: 24 000 000 Ft