58. aukció
Scheiber Hugó utcakép
129

Scheiber Hugó (1873-1950)

Esős utca, 1928

Pasztell, akvarell, tus, fedőfehér, papír, 49,5x35 cm
Jelezve jobbra lent: Scheiber H. 1928
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 600 000 Ft