Best of Mű-Terem
Ferenczy Károly (1862-1917) Est II., 1912
34

Ferenczy Károly (1862-1917)

Est II., 1912

Olaj, vászon, 117x87 cm
Jelezve jobbra oldalt: Ferenczy Károly