Kortárs aukció 2019
Klimó Károly (1936-) Este a külvárosban
48

Klimó Károly (1936-)

Este a külvárosban

Olaj, farost, 87,5x109,5 cm
Jelezve kereten: Klimó Este a külvárosban 90x112 IV.
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft