66. aukció (2021. június)
Bernáth Aurél (1895-1982) Esteledő Dunapart Mikulás csendélettel, 1957-1963
154

Bernáth Aurél (1895-1982)

Esteledő Dunapart Mikulás csendélettel, 1957-1963

Olaj, vászon, 80,7 x 54,5 cm
Jelezve jobbra lent: BA
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Oeuvre-katalógus szám: 1957/5. és 1963/8.

¦ Bay Miklós gyűjteményéből