71. Aukció
Corini Margit (1897-1982) Esti fények
90

Corini Margit (1897-1982)

Esti fények

Olaj, vászon, 55,5 x 45,5 cm
Jelezve jobbra lent: M. de Corini
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft