Kádár Béla - Válogatás egy amerikai magánygyűjteményből
Kádár Béla (1877-1956) Esti hangulat
17

Kádár Béla (1877-1956)

Esti hangulat

Olaj, karton, 44 x 59,6 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla