13. aukció
Berkes Antal (1874-1938) Esti körút
215

Berkes Antal (1874-1938)

Esti körút

Olaj, vászon, 50x70 cm
Jelezve balra lent: Berkes A.
Kikiáltási ár: 250 000 Ft