44. aukció
Böhm Pál (1839-1905) Esti pihenő
132

Böhm Pál (1839-1905)

Esti pihenő

Olaj, vászon, 17x22,5 cm
Jelezve balra lent: fest. Böhm Pál München
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 550 000 - 750 000 Ft