57. aukció
Berkes Antal (1874-1938) Esti séta, 1917
190

Berkes Antal (1874-1938)

Esti séta, 1917

Olaj, papírlemez, 49x56,5 cm
Jelezve jobbra lent: Berkes A. 1917
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft