21. aukció
Tull Ödön (1870-1911) Esti szürkület, 1897
63

Tull Ödön (1870-1911)

Esti szürkület, 1897

Olaj, vászon, 81x65 cm
Jelezve jobbra lent: Tull Paris 97
Kikiáltási ár: 440 000 Ft

Kiállítva: Tavaszi Nemzetközi Kiállítás, Műcsarnok, Budapest, 1897. katalógus: 91.