32. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Észak-olasz táj, 1974
65

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Észak-olasz táj, 1974

Olaj, papírlemez, 50x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: MCP Hátoldalon: Kárpáti Lászlónak ajánlom barátsággal MCP 1976 VII /8.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft