55. aukció
Mulasics László (1954-2001) Északi szél, 1990
66

Mulasics László (1954-2001)

Északi szél, 1990

Olaj, enkausztika, vászon, 65x70 cm
Jelezve jobbra lent: Mulasics 1990 Jelezve hátoldalon: Mulasics László 1990, Északi szél 65x70
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft