66. aukció (2021. június)
Tipary Dezső (1887-1967) Esztergom, 1923
38

Tipary Dezső (1887-1964)

Esztergom, 1923

Akvarell, tus, papír, 50 x 36 cm
Jelezve balra lent: Tipary Dezső 1923
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft

¦ Gömör Béla: Tipary Dezső élete és művészete. GMR, Budapest, 2010. katalógus: 44. (Az esztergomi Bazilika látképe a Dunáról)