A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Ligeti Antal (1823-1890) Esztergom látképe, 1884
21

Ligeti Antal (1823-1890)

Esztergom látképe, 1884

Olaj, vászon, 72,5x110,5 cm
Jelezve balra lent: Ligeti A. 1884