47. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Eta olvas
161

Berény Róbert (1887-1953)

Eta olvas

Olaj, fa, 65x50 cm
Jelezve jobbra lent: Berény
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft