6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Braun Vera (1902-1997) Etalage 8
106

Braun Vera (1902-1997)

Etalage 8

Olaj, papír, 25,5 x 33,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vera Braun.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 700 000 Ft

Várfok Galéria, 2011