55. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Etaples-i halász, 1898
202

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Etaples-i halász, 1898

Olaj, vászon, 52,5x43,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlmutter (kétszer) Hátoldalon autográf felirat: Perlmutter fecit. 1898 Etaples (Pas de Calais)
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Kiállítva:‣ Perlmutter Izsák, Ernst Múzeum, Budapest, 1921. október,katalógus: 78. (Etaplesi halász, 1898 címmel)