61. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Étaples-i kikötőben, 1898
208

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Étaples-i kikötőben, 1898

Olaj, vászon, 49x41,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlmutter 1898. Etaples
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Halászbárkák, 1898

Ceruza, papír, 21×18 cm

Jelezve balra lent: Perlmutter

Jelezve jobbra lent: Volendam 1898