69. Tavaszi Aukció
Molnár József (1821-1899) Etetés a patakparton (Hazafelé)
172

Molnár József (1821-1899)

Etetés a patakparton (Hazafelé)

Olaj, vászon, 69 x 56 cm
Jelezve balra lent: Molnár J.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 4 000 000 Ft

Aukcionálva:

  • BÁV 26. képaukció (1971. Budapest), 219. tétel – Hazafelé címmel