Berlin – Budapest 1919-1933
Tihanyi Lajos női portré
3

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Ethy portréja (Nő zöld ruhában), 1921

Olaj, vászon, 90x72 cm
Jelezve jobbra fent: L. Tihanyi 921 Berlin