A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Jeges Ernő (1898-1956) Európa elrablása, 1923-1924
22

Jeges Ernő (1898-1956)

Európa elrablása, 1923-1924

Olaj, vászon, 113,5x99,5 cm
Jelezve jobbra lent: Jeges E.