41. aukció
Czene Béla (1911-1999) Éva, 1940
5

Czene Béla (1911-1999)

Éva, 1940

Olaj, fa, 180x65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ifj. Czene Béla 1940
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft

• A magyar művészetért képzőművészeti kiállítás.Műcsarnok, Budapest, 1942. június 6–22. katalógus: 375.