66. aukció (2021 kortárs)
Korga György (1935-2002) Évszakok, 1963
40

Korga György (1935-2002)

Évszakok, 1963

Olaj, farost, 80 x 125 cm
Jelezve jobbra lent: Korga 1963 Jelezve hátoldalon: Korga György "Évszakok"
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft