4. aukció
Politzer Edit (1907-1999) Extázis
89

Politzer Edit (1907-1999)

Extázis

Olaj, vászon, 84x100 cm
Kikiáltási ár: 100 000 Ft

Proveniencia: Politzer Edit hagyatéka