25. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Ezeregy éjszaka, 1942
193

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Ezeregy éjszaka, 1942

Olaj, vászon, 30x21 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy 942
Kikiáltási ár: 380 000 Ft

200

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Organikus formák, 1966

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft