65. aukció (2020. december)
Csernus Tibor (1927-2007) Ézsau eladja az elsőszülöttség jogát, 1993
44

Csernus Tibor (1927-2007)

Ézsau eladja az elsőszülöttség jogát, 1993

Olaj, vászon, 91x116 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus 1993
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

24

Csernus Tibor (1927-2007)

Karnevál, 2002

Kikiáltási ár: 4 600 000 Ft
36

Csernus Tibor (1927-2007)

Kert

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft