14. aukció
Molnár József (1821-1899) Faház a fenyves mélyén
94

Molnár József (1821-1899)

Faház a fenyves mélyén

Olaj, karton, 17x25,5 cm
Jelezve balra lent: M.J.
Kikiáltási ár: 260 000 Ft