42. Aukció
Bene Géza (1900-1960) Fák, 1948
121

Bene Géza (1900-1960)

Fák, 1948

Akvarell, tus, papír, 31x37,5 cm
Jelezve balra fent: Bene Géza 948 Jelezve jobbra lent: 948. IV. 6. Bene Géza
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft