54. aukció
Bene Géza (1900-1960) Fák, 1949
179

Bene Géza (1900-1960)

Fák, 1949

Akvarell, papír, 30,5x39 cm
Jelezve jobbra lent: Bene G. 949
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft