Exkluzív téli ajánlat
Mattis Teutsch János (1884-1960) Fák
23

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Fák

Olaj, papírlemez, 34 x 46 cm
Jelezve jobbra lent: MT

• Janus Pannonius Múzeum, Pécs, 1999. június 18. – július 18.

Kiállítva és reprodukálva:
• Mattis Teutsch János gyűjteményes kiállítása. Erdész Galéria, Szentendre, 1999. október 8.