54. aukció
Erdélyi Béla (1891-1955) Fák
201

Erdélyi Béla (1891-1955)

Fák

Olaj, vászon, 99,5x79 cm
Jelezve balra lent: Erdélyi
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft