Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Bornemisza Géza (1884-1966) Fák a vizes fűben, 1908
54

Bornemisza Géza (1884-1966)

Fák a vizes fűben, 1908

Olaj, vászon, 63x70 cm
Jelezve jobbra lent: Bornemisza Géza Nábrád 1908