A Dévényi-gyűjtemény
Márffy Ödön (1878-1959) Fák házzal, 1940 körül
40

Márffy Ödön (1878-1959)

Fák házzal, 1940 körül

Olaj, karton, 39x52 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy