4. aukció
Bardócz Árpád (1882-1938) Fák lángoló vörösben, 1933
113

Bardócz Árpád (1882-1938)

Fák lángoló vörösben, 1933

Olaj, fa, 27,5x34,5 cm
Jelezve balra lent: Bardócz Árpád 933
Kikiáltási ár: 160 000 Ft