6. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Fák
76

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Fák

Akvarell, papír, 28,5x37 cm
Jelezve balra lent: MT.
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft