12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Szűcs Attila kortárs aukció
106

Szűcs Attila (1967-)

Falat hengerező, 2002

Olaj, vászon, 100 x 110 cm
Jelezve hátoldalon: Szűcs Attila "Falat hengerező" o.v. 100 x 110 cm diptichon 2002
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft