6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Monostori Moller Pál (1894-1978) Falburkolat terv, 1958
11

Monostori Moller Pál (1894-1978)

Falburkolat terv, 1958

Olaj, fa, 32 x 32 cm
Jelezve balra lent: M. M. P. 1958, Hátoldalon felirat: Monostori Moller Pál "falburkolat terv" 1958. of. 32x32 (1:5)
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft